DATÜB Gürcistan’da Yaşayan Ailelere Erzak Yardımı Yaptı

DATÜB Gürcistan Temsilciliği, Gürcistan’da yaşayan ailelere erzak yardımı yaptı

Ahıskalı saygın iş adamı ve aynı zamanda DATÜB Genel Başkanı Sn. Ziyatdin Kassanov, Türkiye’de ve Ahıskalı Türklerin toplu halde yaşadıkları ülkelerde Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle zor durumda kalan ihtiyaç sahibi aileler için gıda yardım kolisi desteğinde bulundu.

Saygın iş insanı Ziyatdin Kassanov'un DATÜB Gürcistan Temsilciliği aracılığıyla gönderdiği gıda yardım kolileri özel hazırlanan paketlerde, DATÜB Gürcistan Temsilcisi İsmail Ahmedov ve DATÜB Gürcistan Temsilcisi Yardımcısı Tahir Nadiradze, Nuriddin Binaliyev, Bayram Koçaliyev tarafından başta Gürcistan’ın başkenti Tiflis olmakla Gori, Ahıska, Samtreti, Ozurgeti ve Batumi’de yaşayan 300 civarında Ahıskalı Türk ailelere ve yerel halka ulaştırıldı.

Hayırsever iş adamı Sn. Ziyatdin Kassanov'un bu zor süreçte yapmış olduğu erzak yardımı aileler tarafından şükranla karşılandı.

Yardım yapılan aileler, yapılan yardımlardan dolayı Sn. Ziyatdin Kassanov'a, DATÜB Gürcistan Temsilcisi İsmail Ahmedov’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederek ederek bol bol dua ettiler.

#GelecekİçinBirlikOlalım

#DATÜB